Princis Džordžs šodien svin savu 12. dzimšanas dienu, un, būdams Velsas prinča un Ketrīnas vecākais bērns, tas kļūst par milzīgu pagriezienu jaunā puikas dzīvē.
Viņš ir otrais troņmantinieks un tiek apzinīgi ievadīts karaliskajā dzīvē, pateicoties saviem vecākiem, princim Viljamam un Keitai Mildotnei. Un, svinot savu 12. dzimšanas dienu šodien, 22.jūlijā, nākotnes karalim, princim Džordžam, varētu būt gaidāmas lielas pārmaiņas.
Pēc vasaras brīvdienām, kad septembrī viņš atgriezīsies skolā, tas būs Džordža pēdējais gads Lembrūkas privātajā skolā, kuru viņš apmeklē kopā ar savu jaunāko brāli princi Luisu un māsu princesi Šarloti. Pēc tam viņš dosies uz vidusskolu. Tas notiek laikā, kad jaunietis, tuvojoties pusaudža gadiem, arvien biežāk parādās publiskajā telpā, tostarp šomēnes viņš kopā ar vecākiem apmeklēja Vimbldonas tenisa čempionātu.
Sasniedzot 12 gadu vecumu un gaidot nākamo gadu, kad viņš sāks mācības jaunā skolā, Džordžs ir tādā vecumā, kad “sāk apzināties savu likteni”, saka bijusī BBC karaliskā korespondente Dženija Bonda.
Dženija stāsta laikrakstam “Mirror”: “Šobrīd, kad viņš ir ”parādē”, viņš izskatās diezgan nopietns. Šarlote izskatās atturīga, Luiss izskatās nerātns, bet Džordžs man dažkārt šķiet diezgan norūpējies. Un kurš gan var viņu vainot? Tas ir neparasti – zināt, ka kādu dienu tev būs jāuzņemas milzīgs pienākums, ko tagad pilda tavs vectēvs.
Bet viņš nekādā ziņā nav vienmēr nopietns. Kad viņš kopā ar tēvu apmeklē futbola spēles vai rotaļājas ar brāli vai māsu, viņam sejā ir brīnišķīgs smaids, un viņš izskatās laimīgs.”
Lasi vēl: Nekad šīs lietas neiznesiet un neatdodiet prom no savas mājas: nākošā “pa pēdām” aizies laime un labklājība
Pagājušajā mēnesī Džordžs kopā ar savu vectēvu, karali Čārlzu, piedalījās “Trooping the Colour” ceremonijā, braucot karietē, un parādījās arī Bekingemas pils balkonā, lai vēlreiz noskatītos iespaidīgo RAF lidmašīnu parādi.
Protams, Džordžs šo ceļu neies viens pats, jo Keita un Viljams ir kopā ar viņu katrā solī, tuvojoties viņa pusaudža gadiem. Lai gan viņa publiskā tēla nozīme tikai pieaugs, Džordža vecāki ir apņēmušies nodrošināt viņam, viņa brālim un māsai pēc iespējas “normālāku” ikdienu.
Tas nozīmē, ka viņam jāpabeidz izglītība kā jebkuram citam zēnam, kopā ar Viljamu jāapmeklē futbola spēles, un jāpiedalās tikai visprestižākajos karaliskajos pasākumos.
Tomēr neviens nezina labāk par Keitu, cik svarīgi ir bērna pirmie dzīves gadi, lai veidotos viņa turpmākā dzīve, un to viņa, bez šaubām, ir īstenojusi praksē ar saviem bērniem.
Dženija saka: “Es domāju, ka Džordža mīlošās attiecības ar vecākiem būs neatsveramas, viņam turpinot pieaugt. Ketrīna tagad ir īsta eksperte bērnu attīstības un viņu emociju jomā: viņas atbalsts un padomi Džordžam arī turpmāk būs galvenais faktors viņa labklājībā.”
Dženija uzskata, ka viena no karaliskajām personām, kas bijusi paraugs, kā audzināt nākamo karali, ir Keitas vīra mamma – princese Diāna, kuru Keita tā arī nekad dzīvē neiepazina. Viņas pieeja bērnu audzināšanā, kas pilnībā lauza karaliskās normas, apliecināja to, ko Diāna vienmēr uzstāja – lai viņas dēliem Viljamam un Harijam būtu “dzīve ārpus pils”.
Viņa veda savus dēlus ēst uz “McDonald’s”, lika viņiem gaidīt rindā kā visiem citiem, kad devās uz atrakciju parkiem, un pat veda viņus uz bezpajumtnieku patversmēm, lai parādītu viņiem dzīvi ārpus karaliskās “burbuļa”.
To, kādu dāvanu sarūpējuši vecāki princim Džordžam 12. dzimšanas dienā, uzzini tālāk!
Šķir nākošo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Nedariet šo apmeklējot tuvinieku kapu kopiņas, pretējā gadījumā jūs sagaida sodsby Sandra Vīgante
- “Imants vienmēr man ir teicis…”: dziedātāja Olga Rajecka atklāti runā par talantīgo komponistu Imantu Kalniņu (+ VIDEO)by Laura Andersone
- Kāpēc sievietēm nevajadzētu steigties aicināt vīrieti pie sevis mājās — vērtīga pieredze, ko guvuby Rinalds Bergmanis